Zarobki w Uber taxi — na jakie stawki możesz liczyć?


Uzyskaj informacje na temat zarobków kierowców Uber taxi. Przedstawiamy stawki, kwoty i zarobki kierowców Uber'a.

Uber taxi – na jakie zarobki można liczyć? 

To jakie kwoty można zarobić jako kierowca Uber Taxi, zależy przede wszystkim od tego, ile kierowca spędza czasu za kierownicą i w jakich dniach tygodnia. Oczywiście jeżeli ktoś jeździ często, w dni weekendowe może liczyć na większe zarobki, z powodu większej ilości klientów. Według danych zarobki na godzinę mogą sięgnąć do nawet około 40 zł/h. 

Przy założeniu zrealizowania 200 przejazdów w ciągu tygodnia można zarobić nawet do 3 tysięcy złotych. Kierowcy Uber'a otrzymują również dodatkowe pieniądze za osiągnięcie określonej liczby przejazdów, przejazdach w godzinach wzmożonego ruchu

Należy jednak wziąć pod uwagę koszty związane z eksploatacją samochodu: serwisowaniem, tankowaniem itp. Więc zarobki nie zawsze będą takie same.

Uber taxi – dobra opcja zarówno na prace dorywczą jak i pełny etat

Uber jest świetnym pomysłem zarówno jeżeli chcemy jedynie dorobić po godzinach lub na weekendzie czy też podjąć się tej pracy na cały etat. Jeżeli nie chcemy otwierać własnej działalności gospodarczej, warto skorzystać z usług firm, które są partnerami z Uber'em. Firmy te pomogą w dopełnieniu obowiązków dotyczących podjęcia pracy jako kierowca Uber'a.


Liczba wyświetleń: 775